איתן שטיינברג & אתי בן-זקן

אתי ואיתן: לאדינו ושירי עם

לצד פעילותם בקונצרטים של מוסיקה עכשווית, אתי בן זקן ואיתן שטיינברג פעילים בתחום המוזיקה האתנית ושירי העם, במיוחד שירים מהקהילות האתניות הרבות בישראל. הפרויקטים העיקריים של איתן שטיינברג (איסוף ומחקר, עיבודים מוסיקליים) ואתי בן זקן (איסוף ומחקר, ביצוע כזמרת) הם:

The Bride Unfastens Her Braids, The Groom Faints

הכלה מתירה צמותיה, החתן מתעלף

מאז 1998

פרויקט רחב-היקף זה כולל את עיבודיו של איתן שטיינברג לשירי אהבה ושירי חתונה בלאדינו וחכיתיה. הוא עובד לקולה של אתי בן-זקן בכמה גרסאות

·        גרסה קאמרית לקול ולהרכבים קוליים שונים

·        גרסת תזמורתית לקול ותזמורת קאמרית

·     גרסה לקול וגיטרה

מאז 1999 בן-זקן ביצעה את המופע בהרחבה בישראל, אירופה וארה"ב. הפרויקט הוקלט בחברה האמריקנית New Albion Records וע"י הטלוויזיה הישראלית. אלבום כפול חדש משירי המופע ראה אור בשנת 2019, שנת יום ההולדת ה-20 לפרויקט.

 

הקונצרט המלא של חגיגת יום הולדת 20 לפרויקט ביו טיוב, בביצוע אתי בן-זקן ואנסמבל מודאליוס >>  

I Love My Love

מאז 2006

 

בפרויקט זה מכונסים עיבודיו של איתן שטיינברג לשירי-אהבה עממיים מהעולם, לקול וגיטרה, בארמנית, אנגלית, עברית, איטלקית, לאדינו, ספרדית ועוד. הפרויקט בוצע בהרחבה בישראל, אירופה וארה"ב, והוקלט בתקליטור I Love My Love בביצוע אתי בן זקן והגיטריסט עודד שוב (2010).

 

סרטונים נוספים מפרויקט זה, בעמוד הווידיאו >>

Joy

שמחה  فرحه

מאז 2014

פרויקט רב-סגנוני זה כולל את עיבודיו של איתן שטיינברג לשירי עם מקהילות אתניות שונות בישראל, לצד קטעי יצירות עכשוויות מפרי עטו ועיבודיו למוסיקה עתיקה וחדשה. הפרויקט הולחן עבור אתי בן-זקן ואנסמבל מודאליוס, בוצע בהרחבה והוקלט על גבי תקליטור באפריל 2017.

דוגמאות נוספות מהפרויקט, בדף הוידאו >>

ברחובות ילדותנו

מאז 2017

בפרויקט זה מכונסים עיבודיו של איתן שטיינברג לשירי עם לילדים מהקהילות האתניות הרבות בישראל: בעברית, ערבית, יידיש, לאדינו, גרמנית, הולנדית, צרפתית, אנגלית ועוד. העיבודים הולחנו עבור אתי בן-זקן ואנסמבל מודאליוס והמופע בוצע לראשונה בספטמבר 2017. אלבום עם הקלטות-אולפן של שירי המופע צפוי בסוף 2020.

Please reload

© Eitan Steinberg & Etty BenZaken | Updated March 2020 | Site design: Dina Konson